• Laatste Nieuws

    20 van pagina 20

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 okt.LSV JO19-1 - Bentelo JO19-10 - 4
    24 okt.LSV 1 - RSC 11 - 4
    24 okt.LSV 4 - Hengelo 3
    24 okt.LSV VR1 - SC Meddo VR12 - 1
    23 okt.LSV JO17-1 - Borne JO17-26 - 0
    23 okt.FC Berghuizen MO19-1 - LSV MO19-10 - 5
    23 okt.LSV JO15-1 - Quick '20 JO15-31 - 7
    23 okt.LSV JO13-2 - Rigtersbleek JO13-23 - 8
    23 okt.LSV JO13-1 - SV De Lutte JO13-10 - 6
    23 okt.Quick '20 MO15-2 - LSV MO15-10 - 2
    17 okt.DSVD 1 - LSV 15 - 1
    17 okt.LSV VR1 - SV CCW '16 VR11 - 0
    17 okt.LSV 2 - Holten 43 - 3 (1 - 3)
    17 okt.LSV 3 - Victoria '28 44 - 1
    16 okt.LSV JO19-1 - Sportclub Overdinkel JO19-11 - 0
    16 okt.ST: Juliana'32/HVV Hengelo JO15-2 - LSV JO15-23 - 1
    15 okt.EMOS 45+1 - LSV 45 + 10 - 6
    15 okt.LSV 45 + 1 - Vogido 45+13 - 0
    15 okt.Victoria '28 45+1 - LSV 45 + 10 - 4
    15 okt.LSV 45 + 1 - FC Suryoye-Mediterraneo 45+12 - 0
  • Verenigingsactiviteiten


    nov
    01
    Bestuursvergadering

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

    nov
    01
    Algemene ledenvergadering LSV

    Om 19:30 uur liggen de financiele stukken ter inzage gereed in de kantine

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

    nov
    05
    Kaartavond LSV

    Kruisjassen en jokeren

    Deze activiteit duurt van 19:30 t/m 23:00 uur

    nov
    11
    TC & TEAM Vergadering

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 22:00 uur

    nov
    15
    Team & bestuurvergadering

    Achterste gedeelte van de kantine

    Deze activiteit duurt van 20:00 t/m 21:30 uur

  • Verjaardagen

    VerjaardagVolledigenaam
    30 oktStef Rouwers
    31 oktJohan Langenhof
    31 oktDaphne Munsterhuis
    3 novJelle Smit
    4 novAiden Voortman
    4 novRené van den Assem
    5 novAndre Faasen
    5 novMaurice Yntema
    8 novWillie Nijhuis
    8 novPaul Savonije
    10 novEline Vije
    10 novMichiel ter Denge
    17 novMika Oude Hendrikman
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 okt. 19:30LSV 45+1 - FC Suryoye-Mediterraneo 45+1
    29 okt. 20:30EMOS 45+1 - LSV 45+1
    29 okt. 21:00LSV 45+1 - Victoria '28 45+1
    29 okt. 21:30Vogido 45+1 - LSV 45+1
    30 okt. 08:30BWO JO8-3 - LSV JO8-2
    30 okt. 09:00LSV JO9-2 - SDC '12 JO9-1
    30 okt. 09:00LSV JO10-1 - GVV Eilermark JO10-1
    30 okt. 09:00LSV JO8-1 - SV De Lutte JO8-1
    30 okt. 09:00AJC '96 JO11-1 - LSV JO11-1
    30 okt. 09:00SV De Lutte JO8-2 - LSV JO8-3
    30 okt. 10:00LSV JO15-2 - ST: Juliana'32/HVV Hengelo JO15-2
    30 okt. 10:00LSV JO7 - BON BOYS JO7 -EMOS JO7
    30 okt. 10:15LSV JO11-2 - Victoria '28 JO11-2
    30 okt. 10:30LSV JO8-4 - GVV Eilermark JO8-2