• LSV 1 VE dinsdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Altena, KarinMedische stafVerzorger
    Kleisman, JohanOverige stafTeammanager
    Poell, RobTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bombeld, PimTeamspeler
    Kleisman, BartTeamspeler
    Pieper, MathijsTeamspeler
    Sievers, BobTeamspeler
    Temmink, DaanTeamspeler
    Vaneker, NiekTeamspeler
    Veldscholte, TijsTeamspeler
    Wijbenga, BasTeamspeler
    Yntema, LaurenceTeamspeler
    Zwaferink, JobTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 14:00Avanti W. 1 - LSV 1Sportpark Het Zoutendijk
    7 nov. 14:00LSV 1 - W.V.V.'34 1Sportpark 't Spolmink
    21 nov. 14:00Borne 1 - LSV 1Sportpark 't Wooldrik Borne
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.LSV 1 - RSC 11 - 4
    17 okt.DSVD 1 - LSV 15 - 1
  • Poulestanden LSV 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Tukkers 15410123913
    2Avanti W. 15311116510
    3Losser 1531188010
    4DSVD 1523014689
    5Saasveldia 153029819
    6Reutum 14211131037
    7Luctor Et Emergo 15212131127
    8RSC 1521210827
    9MVV '29 151316606
    10W.V.V.'34 14121111105
    11Borne 1511368-24
    12LSV 15113714-74
    13TVO 15023814-62
    14UDI 15005520-150

    Poulestanden LSV 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sp. Neede 133009549
    2LSV 131119814
    3DEO 1311145-14
    4S.V. KSV 1300337-40