• LSV 2 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinkhuis, StijnOverige stafTeammanager
    Gerridzen, BramTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Allaert, JadenTeamspeler
    Ampting, Kees vanTeamspeler
    Bombeld, TomTeamspeler
    Brinkhuis, StijnTeamspeler
    Damink, StanTeamspeler
    Engbers, JorisTeamspeler
    Gerridzen, BramTeamspeler
    Grave, ThijsTeamspeler
    Huitink, BramTeamspeler
    Kolner, NikosTeamspeler
    Meijerink, NielsTeamspeler
    Steden, Joost vanTeamspeler
    Steenwelle, RowinTeamspeler
    Tusscher, Jordi tenTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 10:45LSV 2 - Vogido 6Sportpark 't Spolmink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 dec.Hoeve Vooruit 2 - LSV 210 - 2
    28 nov.LSV 2 - SC Enschede 20 - 2
    21 nov.Barbaros 2 - LSV 23 - 2
  • Poulestanden LSV 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1W.V.V.'34 365102552016
    2Vosta 254102752213
    3Barbaros 2741228171113
    4Victoria '28 353111810810
    5VIOS B. 463121711610
    6Hoeve Vooruit 2824233221110
    7SC Enschede 2530214599
    8BSC Unisson 24112916-74
    9LSV 270071230-180
    10Vogido 67007163-620

    Poulestanden LSV 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSV 221107434
    2FC Berghuizen 221016603
    3RSC 32011710-31

    Poulestanden LSV 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Zweef 2110010193
    2Columbia 311008083
    3Losser 411007073
    4SC Meddo 211007163
    5Voorst 211006063
    6DVV 411006153
    7Longa '30 511006153
    8GVA 311004043
    9AZC 311006333
    10MVV '29 411005233
    11Bentelo 311004133
    12Columbia 411004133
    13SC Enschede 211004133
    14SC Millingen 311004133
    15Rohda Raalte 411004133
    16Dalfsen 211003033
    17Heino 511003033
    18SP Lochem 311006423
    19Longa '30 411006423
    20Turkse Kracht 211006423
    21Sprinkhanen 211004223
    22UD W. 311004223
    23VIOS B. 311004223
    24Grol 711003123
    25MASV 311003123
    26MASV 611003123
    27Eldenia 511002023
    28Rood Zwart 311002023
    29SV Waalstad 311002023
    30Veluwezoom 211005413
    31Grol 411004313
    32UHC 211004313
    33Sc Westervoort 311004313
    34Brakkenstein 511003213
    35BVC '12 211003213
    36Wijhe '92 311002113
    37Achilles '12 311001013
    38Barbaros 211001013
    39V en L 211001013
    40Juliana '31 411003303
    41SVHA 211003303
    42Holten 411003303
    43SV De Lutte 300000000
    44FC Winterswijk 500000000
    45OSC 210013300
    46OSC 310013300
    47LSV 210013300
    48SC Bemmel 4100145-10
    49Bentelo 4100134-10
    50Doetinchem 2100134-10
    51SCE 2100134-10
    52DIOSA 2100123-10
    53Orion 6100123-10
    54SV Vaassen 2100112-10
    55DTC '07 2100101-10
    56Markelo 3100101-10
    57SV Zwolle 2100101-10
    58Grol 5100146-20
    59MEC 2100146-20
    60Sc. Overwetering 4100146-20
    61TVC '28 5100124-20
    62VDZ 4100124-20
    63Victoria '28 3100124-20
    64FC Bergh 4100113-20
    65GWVV 2100113-20
    66Keijenburgse Boys 2100113-20
    67DSZ 2100102-20
    68Juliana '31 2100102-20
    69SV Nieuw Heeten 2100102-20
    70Alexandria 2100136-30
    71ATC '65 2100125-30
    72Juventa '12 2100114-30
    73Rietmolen 2100114-30
    74SVBV 2100114-30
    75FC Ulu Spor 2100114-30
    76WVW 2100114-30
    77Epe 3100103-30
    78Schalkhaar 6100103-30
    79ONA '53 2100104-40
    80Concordia-W 4100116-50
    81Vosseveld 2100116-50
    82Doetinchem 4100117-60
    83VVOG 2100106-60
    84Enter 3100107-70
    85Sportclub Deventer 3100108-80
    86Almelo 21001110-90