• LSV JO13-2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink, Nina van denOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boks, LuukTeamspeler
    Büter, KianTeamspeler
    Scholtenhave, FerreTeamspeler
    Sprakel, TiesTeamspeler
    Strootman, ChielTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 08:30De Esch JO13-2 - LSV JO13-2Sportpark De Weschterik
    16 mrt. 10:00LSV JO13-2 - Quick '20 JO13-5Sportpark 't Spolmink
    23 mrt. 11:30UD W. JO13-1JM - LSV JO13-2Sportpark De Echelpoel
    30 mrt. 11:15LSV JO13-2 - Sparta E. JO13-3Sportpark 't Spolmink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.LSV JO13-2 - FC Aramea JO13-12 - 3
  • Poulestanden LSV JO13-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV De Lutte JO13-1760161115018
    2LSV JO13-2752028111717
    3SJO ZWO'23 JO13-1JM751136122416
    4Bon Boys, JO13-2JM740341182312
    5De Esch JO13-273044634129
    6De Tubanters 1897 JO13-461142043-234
    7BWO JO13-471061052-423
    8Sparta E. JO13-46006566-610

    Poulestanden LSV JO13-2 ( 4e klasse (2e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO13-466003182318
    2Avanti W. JO13-3650130111915
    3LSV JO13-26303191729
    4De Esch JO13-242111213-17
    5De Tubanters 1897 JO13-462042429-56
    6FC Berghuizen JO13-161142226-44
    7S.V. Losser JO13-441031022-123
    8Sportclub Overdinkel JO13-261051032-223

    Poulestanden LSV JO13-2 ( 4e klasse (3e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti W. JO13-232108447
    2NEO JO13-422009276
    3BWO JO13-33120111015
    4FC Aramea JO13-121107614
    5Sparta E. JO13-311005323
    6Avanti W. JO13-321017523
    7De Tubanters 1897 JO13-421015323
    8FC Berghuizen JO13-121014313
    9Quick '20 JO13-5310269-33
    10De Esch JO13-2201167-11
    11Bentelo JO13-1201127-51
    12LSV JO13-2200246-20
    13UD W. JO13-1JM2002211-90