• LSV VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Assem, René van denTechnische stafTrainer/coach
    Assem, René van denOverige stafTeammanager
    Hilberink, CarlijneOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bergink, AngelaTeamspeler
    Gering, RosanneTeamspeler
    Hesselink, SuzanTeamspeler
    Huerne, Tessa Hellen terTeamspeler
    Jansen, LoriTeamspeler
    Munsterhuis, DaphneTeamspeler
    Munsterhuis, LindaTeamspeler
    Muntel, BenteTeamspeler
    Spit, VeraTeamspeler
    Steghuis, MaaikeTeamspeler
    Vije, ElineTeamspeler
    Vos, RodjeanTeamspeler
    Winkler, AnnaTeamspeler
    Zeeuw, Lynn deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 10:45LSV VR1 - SJO UNO'21 VR1Sportpark 't Spolmink
    6 feb. 11:30SC Meddo VR1 - LSV VR1Sportpark 't Konder
    13 feb. 10:45LSV VR1 - Tubantia VR1Sportpark 't Spolmink
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden LSV VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dinxperlo VR176105374619
    2SVO Twickel VR186112772019
    3ST: KSV/Erix VR184131837-1913
    4LSV VR173311812612
    5Lochuizen VR163121412210
    6SP Rekken VR163121311210
    7SJO MEC/Bredevoort VR17304221759
    8SC Meddo VR1722311928
    9Sp. Neede VR192161229-177
    10EMOS VR15113423-194
    11Tubantia VR14103812-43
    12SJO UNO'21 VR180261236-242

    Poulestanden LSV VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSV VR13300252239
    2s.v. Rijssen VR132018356
    3v.v. Twenthe VR231021112-13
    4GVV Eilermark VR23003229-270

    Poulestanden LSV VR1 (B2610 Vrouwen beker zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVOG VR1110010283
    2SDC '12 VR111009183
    3DIO '30 VR111008083
    4Quick 1888 VR211009273
    5FC Dinxperlo VR111007163
    6Hulzense Boys VR111007163
    7Orion VR311008353
    8Leones VR111005053
    9FC Horst VR111005143
    10WWNA VR111005143
    11SP Rekken VR111004133
    12WVF VR111004133
    13TVC '28 VR211003033
    14Avanti W. VR111005323
    15EDON VR111005323
    16ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR111004223
    17VIOD VR111004223
    18Avereest VR111003123
    19DVS'33 Ermelo VR311003123
    20ST: Lemelerveld/Lemele VR111003123
    21ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR111003123
    22WVW VR111003123
    23Go Ahead Kampen VR111002023
    24SC Klarenbeek VR211002023
    25SSA DVC Dedemsvaart VR111002023
    26SVHA VR111002023
    27Losser VR111004313
    28Lochuizen VR111003213
    29PH VR111002113
    30Quick 1888 VR111002113
    31SV Basteom VR111001013
    32LSV VR111001013
    33Colmschate '33 VR211003303
    34Spcl. Brummen VR111002203
    35Spero VR111002203
    36GVA VR111001103
    37MVV '69 VR100000000
    38Raalte VR100000000
    39Sparta Nijkerk VR300000000
    40SJO UNO'21 VR110013300
    41DTS '35 Ede VR310012200
    42Loo VR110012200
    43Beuningse Boys VR210011100
    44SV Zwolle VR1100134-10
    45Warnsveldse Boys VR2100123-10
    46Achilles E VR1100112-10
    47Hierden VR1100112-10
    48SV CCW '16 VR1100101-10
    49SJO MEC/Bredevoort VR1100101-10
    50BWO VR1100135-20
    51SVZW VR1100135-20
    52AVW '66 VR1100124-20
    53V en L VR1100124-20
    54ESC VR1100113-20
    55sv Loil VR1100113-20
    56Prins Bernhard VR1100113-20
    57SEH VR1100113-20
    58Ulftse Boys VR1100113-20
    59Achilles '12 VR1100102-20
    60De Bataven VR1100102-20
    61Reutum VR1100102-20
    62SVI VR1100102-20
    63Broekland VR1100114-30
    64Pax VR1100114-30
    65SJO JCHW VR1100103-30
    66AAC-Olympia VR1100115-40
    67DES VR1100115-40
    68CHRC VR1100138-50
    69Kesteren VR1100105-50
    70AZSV VR4100117-60
    71Keijenburgse Boys VR1100117-60
    72RVW VR1100129-70
    73Stroe VR11001210-80
    74Voorwaarts T VR1100119-80
    75Trekvogels VR4100108-80

    Poulestanden LSV VR1 (B2620 Vrouwen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF VR1110011473
    2TVC '28 VR211006063
    3VIOD VR111008353
    4Lochuizen VR111005053
    5Hulzense Boys VR111006243
    6ST: Lemelerveld/Lemele VR111005143
    7Avanti W. VR111004133
    8FC Horst VR111007523
    9EDON VR111005323
    10PH VR111003123
    11GVA VR111002023
    12LSV VR111003213
    13Spero VR111003213
    14VVOG VR111003213
    15DVS'33 Ermelo VR311002113
    16WVW VR111002113
    17SVHA VR111005503
    18SC Klarenbeek VR211002203
    19FC Dinxperlo VR100000000
    20Go Ahead Kampen VR100000000
    21Sparta Nijkerk VR310015500
    22WWNA VR110012200
    23Colmschate '33 VR2100123-10
    24Leones VR1100123-10
    25Orion VR3100123-10
    26Quick 1888 VR2100112-10
    27Quick 1888 VR1100112-10
    28DIO '30 VR1100157-20
    29Raalte VR1100135-20
    30ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1100113-20
    31Spcl. Brummen VR1100102-20
    32Losser VR1100114-30
    33MVV '69 VR1100126-40
    34SSA DVC Dedemsvaart VR1100115-40
    35SP Rekken VR1100138-50
    36SV Basteom VR1100105-50
    37SDC '12 VR1100106-60
    38Avereest VR11001411-70