• LSV 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Punte, MarcelOverige stafTeammanager
    Punte, ReneOverige stafTeammanager
    Roode, Paul deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baveld, JohnTeamspeler
    Baveld, RickTeamspeler
    Blokhuis, MarcTeamspeler
    Bult, MartinTeamspeler
    Heerink, RobTeamspeler
    Heghuis, LennardTeamspeler
    Hofman, BobTeamspeler
    Hultink, DennisTeamspeler
    Jansink, RichardTeamspeler
    Levink, FreekTeamspeler
    Manen, Dennis vanTeamspeler
    Mulder, VincentTeamspeler
    Munnink, Jeroen oudeTeamspeler
    Otte, NiekTeamspeler
    Punte, ErwinTeamspeler
    Punte, HaroldTeamspeler
    Punte, MarcelTeamspeler
    Roode, Eddie deTeamspeler
    Savonije, JesseTeamspeler
    Veldhuis, WouterTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 nov. 10:00Vosta 3 - LSV 3Sportpark Schreurserve
    14 nov. 10:00LSV 3 - FC Berghuizen 3Sportpark 't Spolmink
    21 nov. 10:00LSV 3 - Phenix 2Sportpark 't Spolmink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.LSV 3 - Victoria '28 44 - 1
  • Poulestanden LSV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSV 343102071310
    2Phenix 23300153129
    3Vosta 3422013858
    4Vogido 33210166107
    5Sportclub Overdinkel 24211141137
    6FC Berghuizen 342119817
    7FC Aramea 242021115-46
    8EFC PW 1885 24031410-63
    9Victoria '28 441031119-83
    10HSC '21 240221318-52
    11FC Suryoye-Mediterraneo 54013918-91
    12SVV '91 24004214-120

    Poulestanden LSV 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser 422009276
    2Vosta 221015503
    3LSV 32002310-70