• LSV 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Punte, MarcelOverige stafTeammanager
    Punte, ReneOverige stafTeammanager
    Roode, Paul deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baveld, JohnTeamspeler
    Baveld, RickTeamspeler
    Blokhuis, MarcTeamspeler
    Bult, MartinTeamspeler
    Heerink, RobTeamspeler
    Heghuis, LennardTeamspeler
    Hofman, BobTeamspeler
    Hultink, DennisTeamspeler
    Jansink, RichardTeamspeler
    Levink, FreekTeamspeler
    Manen, Dennis vanTeamspeler
    Mulder, VincentTeamspeler
    Munnink, Jeroen oudeTeamspeler
    Otte, NiekTeamspeler
    Punte, ErwinTeamspeler
    Punte, HaroldTeamspeler
    Punte, MarcelTeamspeler
    Roode, Eddie deTeamspeler
    Savonije, JesseTeamspeler
    Veldhuis, WouterTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 10:45Vogido 3 - LSV 3Sportpark Het Wooldrik
    19 dec. 10:00LSV 3 - SVV '91 2Sportpark 't Spolmink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.LSV 3 - Phenix 23 - 5
  • Poulestanden LSV 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Phenix 275202391417
    2Vosta 3852130171317
    3Vogido 35311189910
    4Sportclub Overdinkel 263122119210
    5FC Aramea 283142135-1410
    6FC Berghuizen 38233191549
    7LSV 36222221758
    8FC Suryoye-Mediterraneo 572232125-48
    9HSC '21 271422425-17
    10SVV '91 281251021-115
    11EFC PW 1885 28044926-174

    Poulestanden LSV 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Losser 422009276
    2Vosta 221015503
    3LSV 32002310-70