• LSV JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veldscholte, TijsOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bombeld, TomTeamspeler
    Bult, AxelTeamspeler
    Collet, CasperTeamspeler
    Harbers, RedmarTeamspeler
    Johanningmeijer, MirzaTeamspeler
    Jong, Sam deTeamspeler
    Jong, Tim deTeamspeler
    Kamphuis, ThijmTeamspeler
    Kremer, MathijsTeamspeler
    Savonije, PaulTeamspeler
    Wetering, Ramon van deTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 16:30Sparta E. JO19-2 - LSV JO19-1Sportpark Schreurserve
    6 nov. 14:30LSV JO19-1 - Sportclub Overdinkel JO19-1Sportpark 't Spolmink
    20 nov. 14:30LSV JO19-1 - UD W. JO19-1Sportpark 't Spolmink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 okt.LSV JO19-1 - Bentelo JO19-10 - 4
    16 okt.LSV JO19-1 - Sportclub Overdinkel JO19-11 - 0
  • Poulestanden LSV JO19-1 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RSC JO19-144001661012
    2Bentelo JO19-13300212198
    3UD W. JO19-132108267
    4W.V.V.'34 JO19-142029906
    5De Tukkers JO19-14202910-16
    6LSV JO19-1420268-26
    7Sparta E. JO19-24121810-25
    8Borne JO19-14112131034
    9Saasveldia JO19-141129634
    10Sportclub Overdinkel JO19-14112812-44
    11De Esch JO19-14103912-33
    12FC Suryoye-Mediterraneo JO19-14004534-290

    Poulestanden LSV JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSV JO19-12200143116
    2Sparta E. JO19-3210146-23
    3SDC '12 JO19-2200209-90

    Poulestanden LSV JO19-1 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem JO19-111008083
    2Witkampers JO19-111008083
    3KCVO JO19-111007163
    4AVW '66 JO19-111006063
    5Juliana '31 JO19-211006063
    6Leones JO19-111005053
    7Hatto Heim JO19-111008443
    8EFC '58 JO19-111005143
    9Warnsveldse Boys JO19-111004043
    10Elistha JO19-111008533
    11RSC JO19-111004133
    12Swift '64 JO19-111005323
    13VMC JO19-111004223
    14Sportclub Deventer JO19-111003123
    15ONA '53 JO19-111003123
    16Pax JO19-111003123
    17UD W. JO19-111002023
    18Markelo JO19-111004313
    19SC Klarenbeek JO19-111003213
    20Gramsbergen JO19-111002113
    21Grol JO19-211002113
    22SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d11002113
    23VIOD JO19-111002113
    24WHC JO19-111002113
    25LSV JO19-111001013
    26SP Teuge JO19-111002203
    27SV Twello JO19-110012200
    28Heeten JO19-1100134-10
    29SML JO19-2100123-10
    30FC Dinxperlo JO19-1100112-10
    31Hardenberg '85 JO19-1100112-10
    32Lemelerveld JO19-1100112-10
    33De Treffers JO19-2100112-10
    34v.v. Twenthe JO19-1100112-10
    35Sportclub Overdinkel JO19-1100101-10
    36Unicum JO19-1100135-20
    37Oranje Nassau JO19-2100124-20
    38Blauw Geel '55 JO19-1100113-20
    39SJO JCHW JO19-1100113-20
    40Vorden JO19-1100113-20
    41Saasveldia JO19-1100102-20
    42SCE JO19-1100158-30
    43De Esch JO19-1100114-30
    44VSCO '61 JO19-1100148-40
    45Nunspeet JO19-2100115-40
    46Colmschate '33 JO19-1100104-40
    47Kesteren JO19-1100105-50
    48Albatross JO19-1100117-60
    49Brakkenstein JO19-1100106-60
    50RKHVV JO19-1100106-60
    51DEO JO19-1100108-80
    52Holten JO19-1100108-80